Health Beauty clinic logo

LPG endermologie® pro tělo – vyhlazení a odstranění celulitidy a tuků

 

 

CO JE LPG ENDERMOLOGIE®?

Metoda LPG endermologie® je inteligentní stimulace pokožky, kdy se pokožka stává schopnou neuvěřitelných změn – aktivita spících buněk uvnitř kůže je mechanicky reaktivována a metabolismus je reaktivován. S přibývajícím věkem má buněčná aktivita tendenci klesat – to vede ke zrychlení ukládání tuku a kompresi krve a lymfatických cév. Technika endermologie® stimuluje zeštíhlující buňky (fibroblasty) k reaktivaci přirozené ztráty tuku. Současně s tím je kůže zpevněna a je elastičtější. Výsledkem je omlazená pleť i cílené modelování nejrůznějších problémových oblastí těla, které nelze měnit ani pohybem nebo zdravým životním stylem.

JDE O MODERNÍ TECHNOLOGII?

Ano, jedná se o zcela neinvazivní a 100% přírodní moderní technologii ošetření kůže patentovaným přístrojem LPG. Odstraňování neestetických známek stárnutí tak probíhá příjemným, přirozeným a zdravým způsobem.

JAK LPG ENDERMOLOGIE® FUNGUJE?

Provádí se patentovaným léčebným nástrojem, který je pomalu veden přes oblast pokožky. Ten vytváří silné vakuum prostřednictvím rytmického sání. V kombinaci s několika počítačem řízenými masážními válečky a klapkami je dosaženo multidimenzionální stimulace pokožky – současně se reaktivují různé fyziologické mechanismy. Přitom je aktivován metabolismus tuků, krevní oběh i lymfatický systém. Ošetřovací metoda se přesně přizpůsobuje různým typům pleti a je proto vhodná pro všechny oblasti těla. Léčba je velmi příjemná, relaxační a není spojena s bolestí.
Inovativní léčba endermologie® LPG způsobuje skutečnou metamorfózu kůže zevnitř ven a rychlé a udržitelné snížení problémových oblastí. Kůže je posílena, obvod pasu je snížen a celulitida je účinně vyhlazena. Vláknité zóny jsou uvolněny, zatímco stimulace podporuje uvolňování tuků a stimuluje krevní a lymfatický oběh. Výsledkem je pevná, pevná pokožka se zdravým jasem.
LPG endermologie® také přináší odbornou fyzioterapii – pooperační péči v léčbě jizev, edémů, žilní nedostatečnosti, fibróz a dalších poškození.

JAK RYCHLE VIDÍM ÚSPĚCH?

Technologie LPG endermologie® je vysoce efektivní: Zpravidla lze jasně viditelné úspěchy vidět již po třetí aplikaci.

JAK DLOUHO TRVÁ OŠETŘENÍ?

Po přípravě oblasti pokožky začíná příjemné, stimulující ošetření – celkem jedno sezení trvá 40 minut. Během léčby se nosí speciální oblek, který umožňuje cílené, hluboké uchopení a optimální viditelnost tkáně. Před první aplikací obdržíte svůj osobní kus, který bude použit pouze pro vás. Lehký a prodyšný oblek zaručuje dokonalou hygienu, optimální pohodlí a maximální efektivitu aplikace.

V JAKÝCH INTERVALECH BY MĚLO OŠETŘENÍ PROBÍHAT?

V průběhu bezplatné úvodní konzultace vytvoříme váš osobní léčebný program, který je optimálně přizpůsoben vašim potřebám. Aby bylo dosaženo co největšího účinku, doporučujeme, aby léčba byla prováděna zpočátku 1-2x týdně. Později obvykle stačí, že k nám přijdete každé čtyři týdny.

KOLIK OŠETŘENÍ JE POTŘEBA?

Počet ošetření je velmi individuální – zpravidla lze předpokládat, že jasného výsledku je dosaženo pouhými pěti léčbami. Obecně doporučujeme provést blok deseti aplikací.
Samozřejmě Vám rádi poradíme v průběhu bezplatné a nezávazné úvodní konzultace, během které provedeme průzkum zjištění. V rámci osobní konzultace jsou vyjasněny všechny eventuality. Kontaktujte nás, rádi si na Vás uděláme čas.

JAKÁ JSOU RIZIKA ENDERMOLOGIE LPG?

Žádná. LPG endermologie® byla vyvinuta tak, aby využívala přirozený potenciál pokožky – ošetření je zcela neinvazivní, příjemné, zdravé a bezpečné. Proto nezahrnuje žádná rizika.

CO JE TŘEBA ZVÁŽIT? PROČ SE PRO OŠETŘENÍ ROZHODNOUT?

Vzhledem k tomu, že se jedná o zcela přirozenou metodu léčby, není třeba předem zvažovat žádné specifické důvody. Doporučujeme hodně pít po každé aplikaci a nic nejíst po dobu dvou hodin.

KOLIK STOJÍ LPG ENDERMOLOGIE®?

Vzhledem k tomu, že několik ošetření dosahuje dlouhodobě mnohem účinnějšího výsledku, nabízíme v naší klinice endermologické ošetření LPG formou bloku. Pro aktuální ceník nás kontaktujte nebo se podívejte na náš ceník.

logo LPG
Health Beauty logo 03 bila

Ošetření obličeje

Původ samotné metody LPG (jméno je zkratkou svého vynálezce – Luis Pavel Guitay) je spojen se zlepšením ošetření jizev po úrazech. Jedním z prvních pacientů byl například i známý závodník F1 Niki Lauda. Od té doby však metoda neustále zlepšovala svou technologii a zařízení LPG je dnes využitelné i v rámci dostupného kosmetického průmyslu.
Ošetření obličeje v rámci LPG endermologie® probíhá tak, že speciální nástavec vytváří podtlak a chlopně v ošetřovací hlavici působí na obličej krátkými vibračními nárazy a stimulují tak fibroblasty v kůži. To přináší přirozenou aktivaci buněk a stimuluje se produkce elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pleť je vyhlazená, dobře hydratovaná a vrásky jsou redukované. Léčba rovněž působí jako jemná lymfodrenáž a transportuje strusky z tkání. Po několika minutách ošetření vypadá zásobená krví, lépe, plnější a svěží.
Zákrok je 100% přírodní a bezbolestný. Jedná se o unikátní technologický pokrok vůči stárnutí kůže. Metoda LPG je nositelem ocenění Anti Aging Innovation Prize a každý pacient tak má jistotu, že využívá nejpokrokovější technologickou metodu.

LPG endermologie

Kontaktní formulář

b 3